Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TC-21
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TC-21 | ID - 138582
662.00€
699.00€
/ 1,294.76 лв. с ДДС
-5%
RAM памет:
1GB
Твърд диск, GB:
No Expansion slot
Мрежа:
Ethernet: IEEE802.3u(100BASE-TX) / IEEE802.3(10BASE-T); Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a/ IEEE802.11ac
Медия, тип:
Different types of paper
Медия, g/m2:
n/a
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018085
Избери добавки:
Цена:
699.00 €
662.00 €/
1,294.76 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
699.00 €
662.00 €/
1,294.76 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TC-21
699.00
€
662.00 €/
1,294.76 лв.
1,294.76 лв.
Техническа характеристика на Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TC-21, 7055C003AA |
|
| RAM памет | 1GB |
| Твърд диск, GB | No Expansion slot |
| Мрежа | Ethernet: IEEE802.3u(100BASE-TX) / IEEE802.3(10BASE-T); Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a/ IEEE802.11ac |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, g/m2 | n/a |
| Съвместими операционни системи | 32 Bit: Windows 7/ 8.1 / 10; 64 Bit: Windows 7 / 8.1 / 10 / 11, Windows Server 2008R2, 2012, 2012R2, 2016, 2019, 2022, 2025 Apple Macintosh: macOS 11.7.10~macOS 14.15; Other: Apple AirPrint, Mopria, Chrome OS |
| Технология на печат | Canon Pigment ink 4 colours integrated type (4 chips per print head x 1 print head) |
| Медия, подаване | Roll Paper : One Roll, Front-loading, Front Output; Cut Sheet : Auto sheet feeder, Face-up, Front side; Roll Paper: One roll; Cut Sheet: 100 sheets (A4, Letter, plain paper), 50 sheets (A3, B4, Ledger, Legal, 10" x 12", 10" x 15", plain paper) |
| Интерфейс | USB B Port: Hi-Speed USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | Main Unit: 968 x 533 x 245 mm (ASF closed, operation panel not tilted), 968 x 593 x 245 mm (ASF closed, operation panel tilted), 968 x 613 x 395 mm (ASF opened, operation panel tilted) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Модел, размер /mm/ | 610 mm (24") |
| Медия, формат | Roll paper : A3, A2, A2+, A1, B2, B3, 18'', 24'', 17''; Cut sheet: A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, C4, Ledger, Letter, Legal, Foolscap, Executive, ARCH A, Photo (10x12", 10x15", 8X10", 7x10", 5x7", 4x6", 2L, L), Envelopes; User-defined sizes |
| Разд. способност | 2400 x 1200 dpi |
| Скорост, sec | CAD Drawing: Plain paper (A1, B&W): 0:30 (Standard), Plain Paper (A1, Colour): 1:00 (Standard); Poster: Plain Paper - (A1) 1:01 (Draft) 1:51 (Standard); Coated Paper - (A1) 2:42 (Draft) 4:23 (Standard) |
| Мастило, тип | Pigment ink |
| Брой печатащи касети | 4 (BK, C, M, Y) |
| Точност на линията | ±0.1% or less (User adjustments necessary. Printing environment and media must match those used for the adjustments.) |
| Дължина на разпечатките (ролка), m | Min. Printable Length: Roll paper: 203.2mm, Cut sheet: 127mm; Max. Printable Length: Roll paper : 4m Cut sheet : 1200mm |
| Ширина на разпечатките (ролка), mm | Up to 610 mm |
| Медия, дебелина | Roll/Cut : 0.08mm - 0.28mm |
| Рязане на хартията | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









