Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- LG K40
LG K40 | ID - 92473
127.31€
249.00 лв. с ДДС
Процесор:
Mediatek MT6762 Helio P22, Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.7" (14.48 sm)
Резолюция:
1440x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007181
Избери добавки:
Цена:
127.31 €/
249.00 лв.
Не ти достигат още 25.69€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.77€/мес.
127.31 €/
249.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.77€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
LG K40
127.31 €/
249.00 лв.
249.00 лв.
| Техническа характеристика на LG K40 | |
| Процесор | Mediatek MT6762 Helio P22, Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.7" (14.48 sm) |
| Резолюция | 1440x720 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8MP, f/2.0; Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 16MP, f/2.0, 1/3", 1.0µm, PDAF; Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | MP3, AAC, AAC +, e-AAC +, AMR-NB, AMR-WB, Vorbis, Flac, PCM, WMA, OPUS |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 2TB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery |
| Размер | 153.0 x 71.9 x 8.3 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

