Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- LG G4s H735 Smartphone
LG G4s H735 Smartphone | ID - 58350
229.06€
448.00 лв. с ДДС
Процесор:
Qualcomm/MSM8936/1.50 GHz Quad-Core
RAM памет:
1024MB RAM
Хард диск:
8GB eMMC
Дисплей, inch:
5.2" (13.21 cm)
Резолюция:
1920x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001587
Избери добавки:
Цена:
229.06 €/
448.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
24.78€/мес.
229.06 €/
448.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
24.78€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
LG G4s H735 Smartphone
229.06 €/
448.00 лв.
448.00 лв.
| Техническа характеристика на LG G4s H735 Smartphone | |
| Процесор | Qualcomm/MSM8936/1.50 GHz Quad-Core |
| RAM памет | 1024MB RAM |
| Хард диск | 8GB eMMC |
| Дисплей, inch | 5.2" (13.21 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | yes |
| Операционна система | Android |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 5.0MP |
| Камера, MP, задна | 8.0MP |
| Светкавица | LED |
| Сензори | Accelerometer, proximity, compass, color spectrum |
| Мрежа | GSM, EDGE, UMTS, 4G LTE |
| GPS / A-GPS | GPS/AGPS |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/FLAC/eAAC+ player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | yes |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 2.0 High Speed |
| Брой SIM карти | 1 MicroSIM (3FF) |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 64 GB |
| Батерия, mAh | Li-ion 2300mAh |
| Размер | 72.6 x 142.7 x 9.9 |
| Тегло, g | 139 g. |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

