LG 34WR50QK-B | ID - 125582
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 3440x1440
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 34WR50QK-B
Технология LED
Резолюция 3440x1440
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 1800R
Широкоекранен 21:9
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Разстояние м/у точките, mm 0.23175 x 0.23175 mm
Време за реакция, ms 1ms
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178/178
Тунер -
Вградени говорители -
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 80.9 x 22.3 x 48.3 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm