Монитор LG 34WK95UP-W | ID - 111721
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 5120x2160
Сензорен дисплей: -
Цвят: Titan
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Монитор LG 34WK95UP-W
Технология LED
Резолюция 5120x2160
Сензорен дисплей -
Цвят Titan
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI, Thunderbolt 3
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 21:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 450cd/m2
Динамичен контраст Mega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V 178/178
Тунер -
Вградени говорители 5W x 2
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 81.7 x 23.4 x 44.9 (55.9) cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация FreeSync
Последователно свързване -
USB-C USB Type-C
USB хъб -
Наклон Tilt
Хоризонтално завъртане Swivel
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 100 mm