LG 34U650A-B | ID - 133846
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 3440x1440
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 34U650A-B
Технология LED
Резолюция 3440x1440
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 3800R
Широкоекранен 21:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители 7W x2
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 81.6 x 26.7 x 38.5 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация Standard
Последователно свързване -
USB-C USB Type-C
USB хъб -
Наклон -5° ~ 21°
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 150 mm