Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 34GL750-B
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор LG 34GL750-B | ID - 92468
445.85€
872.01 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
34" (86.36 cm)
Резолюция:
2560x1080
Вид на екрана:
Curved
Честота на опресняване, Hz:
144Hz
Време за реакция, ms:
5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007178
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Fujitsu B27T-7
79.00 €
Монитор Eizo FlexScan EV2455
85.00 €
Монитор Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T
1,295.00 €
Монитор Dell P2726DEV
399.00 €
Монитор DELL 4K Interactive Touch Monitor C5518QT
735.00 €
Монитор LG 27U731SA-W
339.00 €
Монитор Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS
159.00 €
Монитор Philips 241B7QUBHEB
92.00 €
Монитор LG 34GL750-B
445.85 €/
872.01 лв.
872.01 лв.
Техническа характеристика на Монитор LG 34GL750-B, 34GL750-B |
|
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Вид на екрана | Curved |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG at Faster), 1ms MBR |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.312 x 0.310 mm |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | yes |
| VGA | - |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.99 x 44.53 - 56.53 x 27.97 |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип на матрицата | IPS with sRGB 99% |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| HDMI | HDMI |
| USB | USB 3.0 |
| Вградени говорители | - |
| game | Геймърски |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

