Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 32MN500M-B
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор LG 32MN500M-B | ID - 96372
155.43€
303.99 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
-
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008651
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Philips 328B6QJEB
328.00 €
Монитор DELL 2208WFP
46.02 €
Samsung 27FG502 27" Odyssey G5 OLED DisplayPort 180Hz / HDMI 144Hz 1 ms 2560x1440 DP HDMI Black
484.19 €
Монитор DELL U2417H
119.00 €
Монитор DELL U2312HM V2
66.00 €
Монитор Dell P2419HC
106.00 €
Aopen powered by Acer 27HC5RZ1bmiipx
174.35 €
Монитор LG 32MN500M-B
155.43 €/
303.99 лв.
303.99 лв.
| Техническа характеристика на Монитор LG 32MN500M-B | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1212 x 0.3637 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | - |
| VGA | - |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.9 x 20.8 x 51.3 |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




