Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 28TL510V-PZ
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор LG 28TL510V-PZ | ID - 90655
152.88€
299.01 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
27.5" (69.85 cm)
Резолюция:
1366x768
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
60Hz
Време за реакция, ms:
5ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006606
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Acer Vero V227QE3biv
94.00 €
Монитор Acer Vero CB242YGbmiprx
129.00 €
Монитор DELL U2312HM
66.00 €
Монитор Philips 27E1N1300A
139.00 €
Монитор LG 39GX90SA-W
1,449.00 €
Монитор Philips 221V8A/00
86.00 €
Монитор AOC U27G4XM
424.00 €
Монитор DELL 4K Interactive Touch Monitor C5518QT
760.00 €
Монитор LG 28TL510V-PZ
152.88 €/
299.01 лв.
299.01 лв.
Техническа характеристика на Монитор LG 28TL510V-PZ, 28TL510V-WZ |
|
| Размер на екрана, inch | 27.5" (69.85 cm) |
| Резолюция | 1366x768 |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Честота H/ V | 30kHz~83kHz/56Hz~75Hz |
| Тунер | TV Tuner DVB-T2/C /S2 |
| DVI | - |
| Display port | - |
| VGA | - |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 64.9 x 18.7 x 44.8 |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| Тип на матрицата | WVA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Стандарт | CE |
| HDMI | HDMI |
| USB | USB 2.0 |
| Вградени говорители | 5 W x 2 |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

