Монитор LG 27UP850-W | ID - 101765
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Монитор LG 27UP850-W
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Разстояние м/у точките, mm 0.1554 x 0.1554 mm
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 400 cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178/178
Тунер -
Вградени говорители 2ch, 5W Maxx Audio
DVI -
Display port Display Port
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.3 x 23.9 x 45.9 (56.9)
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация FreeSync
Последователно свързване -
USB-C USB Type C
USB хъб 2 USB 3.0
Наклон Tilt
Хоризонтално завъртане -
Вертикално завъртане Pivot
Регулиране на височина 110 mm