Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Lenovo V530 AIO 23.8
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Lenovo V530 AIO 23.8 | ID - 90709
725.01€
1,418.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080)
Процесор:
Intel Core i5-8400T 1.70 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz
Видео карта:
Integrated Graphics UHD 630
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006622
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Видео карта за компютър ATI FirePro 2270
11.00 €
Батерия за лаптоп HP EliteBook Folio 1020 G1
50.62 €
Бактерицидна UV-C лампа с управление през интернет
152.88 €
Програмируем термостатен контролер BBoil RF с безжичен сензор
76.18 €
PCI контролер за компютър SUNIX
11.00 €
PCI контролер за компютър Moxa C104H/PCI
14.00 €
PCI контролер за компютър Siemens CP 5611 A2
137.00 €
Wi-Fi контролер PS Gate за отваряне на врати през смартфон
45.50 €
Lenovo V530 AIO 23.8
725.01 €/
1,418.00 лв.
1,418.00 лв.
| Техническа характеристика на Lenovo V530 AIO 23.8 | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) |
| Процесор | Intel Core i5-8400T 1.70 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz |
| Видео карта | Integrated Graphics UHD 630 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB5.4krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Integrated 3W x 2 |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 3.1 Gen 2 , 3 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI in, HDMI out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio combo jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | 720P Mega Pixel Webcam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 16GB SODIMM |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | KB, Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | With Stand 40.9 x 22.8 x 49.0 |
| Мрежа | LAN, 802.11ac + Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




