Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo V50s SFF
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Lenovo V50s SFF | ID - 97955
579.80€
1,133.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-10400 2.90 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB 2666MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 630
OS:
Windows 10 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009270
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP EliteDesk 800 G2 TWR
250.02 €
Компютър Dell OptiPlex 7050
155.00 €
Компютър Yealink MCore Pro
459.00 €
Компютър Lenovo IdeaCentre H30-05
49.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G3 DM
135.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G6 SFF
447.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3080 Micro
423.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G3 SFF
135.00 €
Компютър Lenovo V50s SFF
579.80 €/
1,133.99 лв.
1,133.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo V50s SFF | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-10400 2.90 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB 2666MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC623-CG codec; Internal speaker, 1 x 1.5W |
| M.2 слот | Internal storage: up to 2x 3.5" 2TB SATA HDD M.2 SSD: up to 1x 1TB M.2 PCIe NVMe |
| USB порт | 4 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | PCIe x16, half-length, full height; PCIe x1, half-length, full height, line-out (3.5mm) |
| Аудио портове | headphone / microphone combo jack (3.5mm), microphone (3.5mm), |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | 7-in-1 Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Чипсет | Intel B460 Chipset |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | Serial |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB KB BUL, USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 27.0 x 10.0 |
| Мрежа | Integrated 100/1000M |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




