Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 G3
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 G3 | ID - 110997
1869.79€
3,656.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-1260P 3.40 GHz, 18 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2x2
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012161
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
244.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7410
334.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Book 2 1832
479.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G3
414.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 3
664.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5320
249.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G6
169.00 €
Лаптоп HP EliteBook 640 G11
859.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 G3
1869.79 €/
3,656.99 лв.
3,656.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 G3 | |
| Процесор | Intel Core i7-1260P 3.40 GHz, 18 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.29 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBSSDM.22280PCIex4NVMeOpal2 |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe Gen 4x4 slot, supports M.2 2280 SSD |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USBC |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR & FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell Integrated 54.7Wh |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.6 x 21.8 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

