Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad T470
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad T470 | ID - 65172
1470.99€
2,877.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-6200U 2.30 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 520
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN Ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003488
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 3310
214.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3310
169.00 €
Asus TUF F16 FA608UH-RV013
1,321.18 €
HP EliteBook X G1i AI 14" Atmospheric Blue
3,187.39 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L480
184.00 €
HP ZBook 8 G1i AI 16" Pike Silver
3,858.72 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L380
174.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T470
1470.99 €/
2,877.01 лв.
2,877.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad T470 | |
| Процесор | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN Ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro Downgrade to Windows 7 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.65 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB PCIe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC3268 codec / stereo speakers, 2W x 2 / dual array microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.0 (1 x AlwaysOn), 1 USB Type-C (supports Thunderbolt 3) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Combo audio/mic |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | CS13 docking connector |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD web camera |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3Cell Li-Ion + 3Cell Li-Ion |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots, 32GB max |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth v4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




