Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad P14s G4
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad P14s G4 | ID - 116367
2228.21€
4,358.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-1360P 3.70 GHz, 18 MB cache
RAM памет:
32GB on board 7500MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013059
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7400
264.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5400
249.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 3 1867 Platinum Alcantara
394.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (Intel)
499.00 €
Lenovo ThinkPad E14 G7 Intel Core Ultra 5 225U
1,099.28 €
Лаптоп HP ProBook 640 G5
173.33 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
484.00 €
Лаптоп Dell Latitude 3470
129.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad P14s G4
2228.21 €/
4,358.00 лв.
4,358.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad P14s G4 | |
| Процесор | Intel Core i7-1360P 3.70 GHz, 18 MB cache |
| RAM памет | 32GB on board 7500MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.34 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.22280PCIe4.0x4PerformanceNVMeOpal2.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USBC. |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell Integrated 52.5Wh, 100W USB-C Slim (3-pin) |
| Памет, слотове | not upgradable |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.8 x 22.7 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | 100/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX A500 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




