Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad L480 T
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad L480 T | ID - 88439
1171.88€
2,292.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 620
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN AC
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005731
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 845 G8
364.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G7
384.00 €
Лаптоп Dell Latitude 9420
504.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7390 Carbon Fiber Back
239.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
254.00 €
Asus Vivobook X1504VA-BQ2557
649.34 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
324.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G8
239.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L480 T
1171.88 €/
2,292.00 лв.
2,292.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad L480 T | |
| Процесор | Intel Core i7-8550U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN AC |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.70 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBm.2PCIeNVME |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Dolby HD |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB-C, 2 USB 3.0 |
| HDMI порт | HDMI 1.4 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone and microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | 3-in-1 Micro SD card reader (SD, SDHC, SDXC) |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Up to 12 hours, RapidCharge |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 DIMM |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Мрежа | yes |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




