Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad E570 Intel Core i3-6006U (2.00 GHz
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad E570 Intel Core i3-6006U (2.00 GHz | ID - 64728
636.56€
1,245.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-6006U 2.00 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 520
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN Ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003403
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP ProBook 440 G6
209.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5480
214.00 €
Apple MacBook Air 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-ZEE
1,571.20 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
344.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
444.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X280
147.76 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490s
384.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E570 Intel Core i3-6006U (2.00 GHz
636.56 €/
1,245.00 лв.
1,245.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad E570 Intel Core i3-6006U (2.00 GHz | |
| Процесор | Intel Core i3-6006U 2.00 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN Ac |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.30 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | 2 x 2W Speakers, Dolby Audio Premium, Dual Mic |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.0, 1 USB 2.0, 1 USB Type-C |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Combo audio/microphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | 4-in-1 card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720P HD Cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4 cell, 32 WHr |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




