Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo ThinkCentre M70s SFF Gen 3
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Lenovo ThinkCentre M70s SFF Gen 3 | ID - 113262
648.83€
1,269.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-12400 2.50 GHz, 18 MB cache
RAM памет:
8GB 3200MHz (1x8GB)
OS:
No OS
Кутия:
Desktop
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012738
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP EliteDesk 705 G3 SFF
75.00 €
Acer Aspire C27-B
786.37 €
Компютър DELL OptiPlex 7040
129.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M900
109.00 €
Компютър Acer Veriton X4620G
39.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q
537.00 €
Компютър Dell OptiPlex 3080 Micro
429.00 €
Компютър HP Elite 600 G9 DM
655.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M70s SFF Gen 3
648.83 €/
1,269.00 лв.
1,269.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo ThinkCentre M70s SFF Gen 3 | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-12400 2.50 GHz, 18 MB cache |
| RAM памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Операционна система | No OS |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| M.2 слот | 2 M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 2, 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB-C 3.2 Gen 1 (15W charging), 4 USB 2.0, |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe 4.0 x16, low-profile, 2 PCIe 3.0 x1, low-profile |
| Аудио портове | Microphone (3.5mm), audio combo jack (3.5mm), 1 line-out (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 128GB |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB KB, USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.8 x 34.0 x 9.3 cm |
| Мрежа | Integrated 100/1000M |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




