Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен компютър
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Компютър Lenovo IdeaCentre Y710 Cube-15ISH | ID - 65307
1339.58€
2,619.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5, 6400 2700MHz 6MB 4 cores, 4 threads
RAM памет:
16GB DDR4
Хард диск:
256GB SSD + 1TB HDD SATA 3
Видео карта:
Intel® HD Graphics 530
Оптично у-во:
NO OD
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80078145
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Lenovo ThinkCentre M77
80.00 €
Компютър HP Compaq 6300 Pro MT
66.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G5 DM
278.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3
774.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M80q
537.00 €
Компютър HP Compaq 6005 Pro SFF
78.00 €
Компютър Dell OptiPlex 9020
75.00 €
Компютър ASUS Chromebox CN62
125.00 €
Компютър Lenovo IdeaCentre Y710 Cube-15ISH
1339.58 €/
2,619.99 лв.
2,619.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo IdeaCentre Y710 Cube-15ISH | |
| Процесор | Intel Core i5, 6400 2700MHz 6MB 4 cores, 4 threads |
| RAM памет | 16GB DDR4, максимална поддържана 64 GB DDR4-1866/2133, DDR3L-1333/1600 @ 1.35V |
| Хард диск | 256GB SSD + 1TB HDD SATA 3 |
| Видео карта | Intel® HD Graphics 530 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Операционна система | с инсталиран Windows 10 Home |
| Кутия | Tower |
| Статус | Remanufactured |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)








