Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769 Burgundy | ID - 135640
299.00€
584.79 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7 7660U 2500MHz 4MB
RAM памет:
16GB LPDDR3
Видео карта:
Intel Iris Plus Graphics 640
Дисплей:
13.5"
Резолюция:
2256x1504 QHD 3:2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80131466
Ъпгрейд
0.00€
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
Цена:
299.00 €/
584.79 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
299.00 €/
584.79 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769 Burgundy
299.00 €/
584.79 лв.
584.79 лв.
Преносим компютър, подходящ за домашно и служебно ползване. Ярък екран, тиха работа и дълъг живот са основните характерни черти. Екранът минимизира или премахва отражението. Изключително балансиран избор на компоненти, позволява оптимална работа при различно натоварване. Дългият гаранционен срок и надеждният хардуер гарантира дълга и безпроблемна работа.
| Техническа характеристика на Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769 Burgundy | |
| Процесор | Intel Core i7 7660U 2500MHz 4MB |
| RAM памет | 16GB LPDDR3 |
| Видео карта | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Дисплей | 13.5" |
| Резолюция | 2256x1504 QHD 3:2 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Camera Mini DisplayPort IPS Touchscreen |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




