Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп MacBook Neo 13: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU
Лаптоп MacBook Neo 13: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU | ID - 138632
804.00€
1,572.49 лв. с ДДС
Процесор:
Apple A18 Pro (6 core) 4.00GHz, 5C GPU
Процесор, серия:
Apple A18 Pro
Чипсет:
Apple A18 Pro chip
RAM памет:
8GB unified memory
Памет, тип:
LPDDR5X
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018108
Избери добавки:
Цена:
804.00 €/
1,572.49 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
804.00 €/
1,572.49 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп MacBook Neo 13: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU
804.00 €/
1,572.49 лв.
1,572.49 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп MacBook Neo 13: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, MHFG4ZE/A |
|
| Процесор | Apple A18 Pro (6 core) 4.00GHz, 5C GPU |
| Процесор, серия | Apple A18 Pro |
| Чипсет | Apple A18 Pro chip |
| RAM памет | 8GB unified memory |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта, модел | 5-core GPU |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Дисплей, inch | 13.0" (33.02 cm), 500 nits |
| Дисплей, резолюция | 2408x1506 |
| Дисплей, тип | Liquid Retina display |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | IPS |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | macOS |
| Windows OS | - |
| USB порт | One USB 3 (USB-C) port with support for: Charging, DisplayPort, USB 3 (up to 10Gb/s),: One USB 2 (USB-C) port with support for: Charging, USB 2 (up to 480Mb/s) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | Dual-speaker sound system, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers, Dual-mic array with directional beamforming |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch ID |
| Батерия, cell | 3-Cell, Built-in 36.5-watt-hour lithium-ion battery, Up to 16 hours video streaming, Up to 11 hours wireless web, USB-C Charge Cable (1.5 m), 20W USB-C Power Adapter |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.8 x 20.6 x 1.3 cm |
| Цвят | Indigo |
| Тегло, kg | 1.23 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



