Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250 (up to 5.1GHz, 16MB)
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250 (up to 5.1GHz, 16MB) | ID - 137898
1399.00€
2,736.21 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 7 PRO 250 3.30 GHz, 24 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB 7500MHz onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017401
Избери добавки:
Цена:
1399.00 €/
2,736.21 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1399.00 €/
2,736.21 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250 (up to 5.1GHz, 16MB)
1399.00 €/
2,736.21 лв.
2,736.21 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250 (up to 5.1GHz, 16MB), 21RB000WBM |
|
| Процесор | AMD Ryzen 7 PRO 250 3.30 GHz, 24 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB 7500MHz onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.21 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm), 400nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 2 USB-A 3.2 Gen 1, 2 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Power Button with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 cell integrated 54.7Wh, 65W USB-C (3-pin) |
| Памет, слотове | Memory soldered to systemboard, no slots, |
| Чипсет | AMD SoC Platform |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.9 x 21.5 x 1.9 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | No Onboard Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 780M |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






