Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB)
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB) | ID - 137908
944.00€
1,846.30 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017411
Избери добавки:
Цена:
944.00 €/
1,846.30 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
944.00 €/
1,846.30 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB)
944.00 €/
1,846.30 лв.
1,846.30 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB), 21SJ007EBM |
|
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Arctic Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.36 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) 300 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2x 2W, Dolby Audio; 2x Microphone, Array |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| USB порт | 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1 USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell, Integrated 45Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Памет, слотове | Up to 64GB; 2 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot; Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.4 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Мрежа | 100/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc 140T GPU Functions as Intel Graphics |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





