Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен лаптоп
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Лаптоп Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin | ID - 120269
139.00€
149.00€
/ 271.86 лв. с ДДС
-7%
Процесор:
Intel Quad-Core, N100 up to 3.4GHz 6MB
RAM памет:
4096MB LPDDR5
Хард диск:
128GB M.2 NVMe SSD
Видео карта:
Intel UHD Graphics
Дисплей:
11.6"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80117456
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
Цена:
149.00 €
139.00 €/
271.86 лв.
Не ти достигат още 14.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
149.00 €
139.00 €/
271.86 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin
149.00
€
139.00 €/
271.86 лв.
271.86 лв.
Преносим компютър, подходящ за домашно и служебно ползване. Ярък екран, тиха работа и дълъг живот са основните характерни черти. Екранът минимизира или премахва отражението. Изключително балансиран избор на компоненти, позволява оптимална работа при различно натоварване. Дългият гаранционен срок и надеждният хардуер гарантира дълга и безпроблемна работа.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin | |
| Процесор | Intel Quad-Core, N100 up to 3.4GHz 6MB |
| RAM памет | 4096MB LPDDR5 |
| Хард диск | 128GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.2 and USB Type-C, |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Други | Camera HDMI |
| Статус | A клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |
Вижте мнения за Лаптоп Lenovo 100w Gen 4 Carbon Skin
| Диана | 2026-02-18 21:21:43 |
Лаптопа дойде добре изглеждащ наистина и всичко което пише в сайта си отговоря и на това което виждам харесва ми за учебни цели е супер и за развлечения също????????❤️ Бих препоръчала ако някой близък си търси добър лаптоп и то на разумна цена | |
| Гергана | 2025-01-20 15:28:54 |
Много съм доволна! Като нов е - пъргав, батерията е издръжлива, корпусът е съвсем запазен. Компактен и лекичък за работа в движение. За моите изисквания е супер! | |
| Красимир | 2025-01-17 10:33:14 |
Доволен съм от покупката! Препоръчвам! | |
| петър | 2024-12-30 09:51:39 |
много съм доволен от покупката .. | |
| Росен | 2024-10-22 08:43:20 |
Много добър като параметри и много изгоден като съотношение цена/качество. | |
| Радослав | 2024-10-01 11:23:14 |
За хора с нисък бюджет е супер компютър за учебни цели. | |
| Иван | 2024-08-26 08:39:55 |
Като нов. Лаптоп за път и за обучения, с 8-9 часа батерия, много пъргав процесор. | |
| Stefan | 2024-08-12 08:44:29 |
Лаптопа е като нов. Диска е на 80 часа работа, а батерията е на 100% живот с 27 цикъла на зареждане. Доволен съм! | |
| Симеон | 2024-07-27 04:34:48 |
Детето е много доволно. Батерията е като нова | |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства
















