Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250 + IR Cam, FPR, Wi-Fi 6E, Backlit Kb, Win11 Pro, Aluminum, 3Y PS
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250 + IR Cam, FPR, Wi-Fi 6E, Backlit Kb, Win11 Pro, Aluminum, 3Y PS | ID - 137221
1334.00€
1389.00€
/ 2,609.08 лв. с ДДС
-4%
Процесор:
Intel Core Ultra 7 265U vPro 2.10 GHz, 12 MB cache
Тип матрица:
-
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB) (5200 MT/s with Intel Core processors)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016724
Избери добавки:
Цена:
1389.00 €
1334.00 €/
2,609.08 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
1389.00 €
1334.00 €/
2,609.08 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250 + IR Cam, FPR, Wi-Fi 6E, Backlit Kb, Win11 Pro, Aluminum, 3Y PS
1389.00
€
1334.00 €/
2,609.08 лв.
2,609.08 лв.
|
|
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265U vPro 2.10 GHz, 12 MB cache |
| Тип матрица | - |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) (5200 MT/s with Intel Core processors) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.85 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Cirrus Logic CS42L43; Soundwire Interface; 2x 2W speakers; Dual-array microphones in camera assembly |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for SSD, 1 M.2 2230 slot for WLAN, 1 M.2 3052 slot for WWAN (optional) |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI 2.1 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable; 65W AC adapter, USB Type-C |
| Памет, слотове | Up to 64 GB; 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.1 x 2.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Intel I219-LM; 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





