Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus Vivobook Go E1504FA-BQ2871
Лаптоп Asus Vivobook Go E1504FA-BQ2871 | ID - 138731
589.00€
1,151.98 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 5 40 2.80 GHz, 4 MB cache
Процесор, серия:
AMD Ryzen 5
RAM памет:
16GB on board
Памет, тип:
LPDDR5
Твърд диск, GB:
512GB M.2 NVMe PCIe 3.0
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018148
Избери добавки:
Цена:
589.00 €/
1,151.98 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
589.00 €/
1,151.98 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €51.20 (13 x 100.14 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
63.73€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Asus Vivobook Go E1504FA-BQ2871
589.00 €/
1,151.98 лв.
1,151.98 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Asus Vivobook Go E1504FA-BQ2871, 90NB0ZR1-M04MV0 |
|
| Процесор | AMD Ryzen 5 40 2.80 GHz, 4 MB cache |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| RAM памет | 16GB on board |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | IPS |
| Web камера, MP | 720p HD camera, With privacy shutter |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 1*1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | No OS |
| Windows OS | - |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.3 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 1.63 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





