Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 40-core GPU
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 40-core GPU | ID - 136387
4989.00€
9,757.64 лв. с ДДС
Процесор:
Apple M5 Max (18 core) 4.60 GHz, 40C GPU
Тип матрица:
-
RAM памет:
48GB unified memory
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Apple N1 wireless networking chip Wi-Fi 7 (802.11be)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015892
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7480
204.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7400 Aluminium
324.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G5
219.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
309.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
514.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480s
259.00 €
Геймърски лаптоп Dell Alienware 16 Aurora AC16250, Intel Core 7 240H (24MB, 10 cores, 1.80 to 5.20 GHz P-Core)
2,444.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G7
359.00 €
Лаптоп Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 40-core GPU
4989.00 €/
9,757.64 лв.
9,757.64 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 40-core GPU, MGE94ZE/A |
|
| Процесор | Apple M5 Max (18 core) 4.60 GHz, 40C GPU |
| Тип матрица | - |
| RAM памет | 48GB unified memory |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Apple N1 wireless networking chip Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Операционна система | macOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.15 kg |
| Процесор, серия | Apple M5 Max |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB |
| Дисплей, inch | 16.2" (41.15 cm), 1000 nits |
| Дисплей, резолюция | 3456x2234 |
| Дисплей, тип | Liquid Retina XDR display |
| Звук | High-fidelity six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound, Studio-quality three-mic array with high signal-to-noise ratio and directional beamforming |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 5 (up to 120Gb/s), USB 4 (up to 120Gb/s); MagSafe 3 port |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch ID |
| Web камера, MP | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 100-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 22 hours video streaming, Up to 16 hours wireless web, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), 140W USB-C Power Adapter |
| Чипсет | Apple M5 Pro chip |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.8 x 1.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 40-core GPU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





