Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Dell Pro Tower QCT1250, Intel Core i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz)
Компютър Dell Pro Tower QCT1250, Intel Core i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz) | ID - 137057
1037.00€
1079.00€
/ 2,028.20 лв. с ДДС
-4%
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache
RAM памет:
16GB 5600MT/s (1x16GB)
OS:
Linux
Други:
Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016562
Избери добавки:
Цена:
1079.00 €
1037.00 €/
2,028.20 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
1079.00 €
1037.00 €/
2,028.20 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Компютър Dell Pro Tower QCT1250, Intel Core i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz)
1079.00
€
1037.00 €/
2,028.20 лв.
2,028.20 лв.
|
|
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Операционна система | Linux |
| Други | Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled) |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Звук | High Definition Audio, Realtek ALC3204 |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 with SmartPower on |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 slot, Two full-height PCIe x1 slots |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 cm |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




