Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Asus ExpertCenter D7 Mini Tower
Компютър Asus ExpertCenter D7 Mini Tower | ID - 138734
1074.00€
2,100.56 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i7
Чипсет:
Intel B760 Chipset
RAM памет:
32GB 5600 MT/s (2x16GB)
Памет, тип:
DDR5
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018151
Избери добавки:
Цена:
1074.00 €/
2,100.56 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1074.00 €/
2,100.56 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €93.36 (13 x 182.60 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
116.21€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Компютър Asus ExpertCenter D7 Mini Tower
1074.00 €/
2,100.56 лв.
2,100.56 лв.
Техническа характеристика на Компютър Asus ExpertCenter D7 Mini Tower, 90PF05J1-M04VZ0 |
|
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Чипсет | Intel B760 Chipset |
| RAM памет | 32GB 5600 MT/s (2x16GB) |
| Памет, тип | DDR5 |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 U-DIMM slot |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe G4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 1 M.2 2280/2230 connector for storage, 1 M.2 2280 connector for storage |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Web камера, MP | - |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Операционна система | No OS |
| Windows OS | - |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 5 USB 2.0 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm combo audio jack, 1 Headphone, 7.1 channel audio (microphone, line-out, Line-in) |
| Разширителен порт | 2 PCIe 3.0 x 1, 1 PCIe 4.0 x 16, 4 SATA 6.0Gb/s ports |
| VGA конектор | VGA |
| Кутия | Mini |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Монитор | - |
| Аксесоари в комплекта | Wired optical mouse (USB), Wired keyboard (USB) |
| Други | Trusted Platform Module (Firmware TPM), Kensington lock |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 29.6 x 34.7 cm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



