Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Геймърски компютър Alienware Aurora R8 Intel Core i7 8700 3200MHz 12MB, 16GB DDR4, 512GB 2.5 Inch SSD, PSU 850W, GeForce RTX 2060, Tower | ID - 120263
805.80€
1,576.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7, 8700 3200MHz 12MB
RAM памет:
16GB DDR4
Хард диск:
512GB 2.5 Inch SSD
Видео карта:
GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB GDDR6
Оптично у-во:
NO OD
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:89113924
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
RAM памет
Повече RAM = по-бърз компютър при работа с много програми едновременно
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
Геймърски компютър Alienware Aurora R8 Intel Core i7 8700 3200MHz 12MB, 16GB DDR4, 512GB 2.5 Inch SSD, PSU 850W, GeForce RTX 2060, Tower
805.80 €/
1,576.01 лв.
1,576.01 лв.
Изключително компактен и енергоефективен компютър. Един от водещите модели, удачен избор за офис или у дома. Съвременната хардуерната архитектура осигурява отлично охлаждане, безшумна работа, достатъчно процесорна мощ и регулеруема оперативна памет. Бързо и лесно могат да се добавят нови хардуерни компоненти.
Техническа характеристика на Геймърски компютър Alienware Aurora R8 Intel Core i7 8700 3200MHz 12MB, 16GB DDR4, 512GB 2.5 Inch SSD, PSU 850W, GeForce RTX 2060, Tower |
|
| Процесор | Intel Core i7, 8700 3200MHz 12MB |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Хард диск | 512GB 2.5 Inch SSD |
| Видео карта | GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB GDDR6 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Други | PSU 850W |
| Кутия | Tower |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

