Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Касов апарат Daisy Micro C | ID - 89158
139.00€
271.86 лв. с ДДС
Фискализация: Безплатна
Абонаментен договор: Включен за 12 месеца
Програмиране на задължителните реквизити
Регистрация на фискалното устройство в НАП
Абонамент към моб. оператор за връзка с НАП
Ръководство и видео инструкции
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:10002677
Избери добавки:
Цена:
139.00 €/
271.86 лв.
Не ти достигат още 14.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
139.00 €/
271.86 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Касов апарат Daisy Micro C
139.00 €/
271.86 лв.
271.86 лв.
Daisy Micro C е касов апарат от серията Micro. Съобразен с последните изисквания на Наредба Н-18 на Министерство на финансите ( изм. ДВ бр.80- 28.09.2018г.) , той е с голям операторски дисплей, клиентски дисплей и вградена батерия. Лек и удобен, с иновативен дизайн. Могат да се зареждат данни за артикули и клиенти.
Подходящ за работа в натоварени търговски обекти – магазини, бутици, сервизи, аптеки, офиси, ресторанти и други.
| Техническа характеристика на Касов апарат Daisy Micro C | |
| Клавиатура | 30 бутона |
| Принтер | Линеен термален принтер; 32 символа/ред; 12 ред/сек |
| Операторски дисплей | буквено-цифров, двуредов, 20 символа/ред |
| Тип на батерията | Не |
| Потребителски дисплей | буквено-цифров, двуредов, 20 символа/ред |
| Интерфейси | 3 x RS232 порта за връзка с електронна везна и баркод скенер, PC; 1 x port за връзка с касово чекмедже |
| Работен температурен диапазон | от -15°C до 45°C |
| Вграден GPRS модем | Да |
| КЛЕН (контролна лента на електронен носител) | Да |
| Статус | Нов |
| Тегло | 1400 гр |
| Гаранция | 12 месеца |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Bluetooth | Не |
| Размер | 295x230x85 мм |
| Консумативи | Термо хартия 57 мм, макс. диаметър 55 мм |
| Захранване, тип | Адаптер AC/DC 7,5V/3,3A |
Свързани продукти
Подобни продукти
Безплатна фискализация
Договор за 1 год.
Програмиране
Регистрация в НАП
СИМ за връзка с НАП
Ръководство
-8%
147.00 €
135.00 €
264.04 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства






