Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Y6 2019
Huawei Y6 2019 | ID - 88456
109.93€
215.00 лв. с ДДС
Процесор:
Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm), Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
6.09" (15.47 cm)
Резолюция:
1560x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005748
Избери добавки:
Цена:
109.93 €/
215.00 лв.
Не ти достигат още 43.07€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
11.89€/мес.
109.93 €/
215.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
11.89€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Y6 2019
109.93 €/
215.00 лв.
215.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Y6 2019 | |
| Процесор | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm), Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 6.09" (15.47 cm) |
| Резолюция | 1560x720 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.0, LED flash, Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 13 MP, f/1.8, PDAF, HDR, panorama, Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mid, *.amr, *.awb, *.3gp, *.mp4, *.m4a, *.aac, *.wav, *.ogg, *.flac, *.mkv |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv |
| FM радио | FM Radio, built-in antenna |
| Преглед на документи | yes |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB (dedicated slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3020 mAh battery |
| Размер | 156.3 x 73.5 x 8.0 |
| Тегло, g | 150 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

