Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Y5p
Huawei Y5p | ID - 95037
91.52€
179.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), PowerVR GE8320
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.45" (13.84 cm)
Резолюция:
1440x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008150
Избери добавки:
Цена:
91.52 €/
179.00 лв.
Не ти достигат още 61.48€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
9.90€/мес.
91.52 €/
179.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
9.90€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Y5p
91.52 €/
179.00 лв.
179.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Y5p | |
| Процесор | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), PowerVR GE8320 |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.45" (13.84 cm) |
| Резолюция | 1440x720 |
| Сензорен дисплей | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.2, Video: 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 8 MP, f/2.0, (wide), AF, Video: 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Accelerometer, proximity |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | mp3, mid, amr, awb, 3gp, mp4, m4a, aac, wav, ogg, flac, mkv |
| MP4 плейър | 3gp, mp4, webm, mkv |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 3020 mAh battery |
| Размер | 146.5 x 70.9 x 8.4 mm |
| Тегло, g | 144 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

