Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Pura70 Ultra
Huawei Pura70 Ultra | ID - 120543
1533.36€
2,998.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.3 GHz Taishan Big & 3x2.18 GHz Taishan Mid & 4x1.55 GHz Cortex-A510), Chipset Kirin 9010 (7 nm)
RAM памет:
16GB
Хард диск:
512GB
Дисплей, inch:
6.8" (17.27 cm)
Резолюция:
2844x1260
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014130
Избери добавки:
Цена:
1533.36 €/
2,998.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
165.91€/мес.
1533.36 €/
2,998.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
165.91€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Pura70 Ultra
1533.36 €/
2,998.99 лв.
2,998.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Pura70 Ultra | |
| Процесор | Octa-core (1x2.3 GHz Taishan Big & 3x2.18 GHz Taishan Mid & 4x1.55 GHz Cortex-A510), Chipset Kirin 9010 (7 nm) |
| RAM памет | 16GB |
| Хард диск | 512GB |
| Дисплей, inch | 6.8" (17.27 cm) |
| Резолюция | 2844x1260 |
| Сензорен дисплей | LTPO OLED, 1B colors, HDR, 120Hz, 2500 nits (peak), Kunlun Glass (Basalt-tempered) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | HarmonyOS 4.2 |
| Други | IP68 dust/water resistant (up to 2m for 30 min) |
| Цвят | Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 13 MP, f/2.4, (ultrawide), AF; HDR, panorama; HDR Video |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.6-4.0, 23mm (wide), 1.0"-type, PDAF, Laser AF; 50 MP, f/2.1, 90mm (telephoto), PDAF, OIS, 3.5x optical zoom; 40 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), AF; Video 4K, 1080p, HDR, gyro-EIS, OIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, proximity, gyro, compass, color spectrum |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS (L1 + L5 Dual band)/AGPS/GLONASS/BeiDou(B1I + B1C + B2a + B2b Quad-band)/GALILEO(E1 + E5a + E5b Tri-band)/QZSS (L1 + L5 Dual band)/NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE, L2HC; NFC |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 5200 mAh, non-removable |
| Размер | 162.6 x 75.1 x 8.4 mm |
| Тегло, g | 226 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

