Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei P30 Aurora
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei P30 Aurora | ID - 92546
561.40€
1,098.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.1" (15.49 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007245
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Apple iPhone Air 512GB Cloud White
1,405.54 €
Samsung SM-A566 GALAXY A56 5G 128GB 8GB Awesome Graphite
316.49 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Apple iPhone Air 256GB Space Black
1,162.17 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 256GB 8GB Blue
244.91 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Mint
204.01 €
Apple iPhone Air 256GB Sky Blue
1,162.17 €
Huawei P30 Aurora
561.40 €/
1,098.00 лв.
1,098.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei P30 Aurora | |
| Процесор | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.1" (15.49 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Други | IP53 dust and splash protection |
| Цвят | Aurora |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.0, (wide), Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 40 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/1.7", PDAF/Laser AF; 16 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), PDAF/Laser AF; 8 MP, f/2.4, 80mm (telephoto), 1/4", 3x optical zoom, PDAF/Laser AF, OIS |
| Светкавица | Leica optics, dual-LED dual-tone flash, panorama, HDR |
| Сензори | Ambient Light Sensor, In-Screen Fingerprint Sensor, Gyroscope, Compass Proximity Sensor, Gravity Sensor, Hall Sensor, Laser Sensor, Colour Temperature Sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby AC-4) mp3, mp4, 3gp, ogg, amr, aac, flac, wav, midi |
| MP4 плейър | 3gp, mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses SIM 2) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 3650 mAh battery |
| Размер | 149.1 x 71.4 x 7.6 |
| Тегло, g | 165 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




