Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei P Smart Pro
Huawei P Smart Pro | ID - 93461
269.96€
528.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Mali-G51 MP4
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.59" (16.74 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007611
Избери добавки:
Цена:
269.96 €/
528.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
29.21€/мес.
269.96 €/
528.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
29.21€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei P Smart Pro
269.96 €/
528.00 лв.
528.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei P Smart Pro | |
| Процесор | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Mali-G51 MP4 |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.59" (16.74 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Breathing Crystal |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Motorized pop-up 16 MP, f/2.2, Video: 1080p@60fps |
| Камера, MP, задна | Dual 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF; 8 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide); 2 MP, f/2.4, (depth sensor); Video: 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | 3gp, mp4 |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4000 mAh battery |
| Размер | 163.1 x 77.2 x 8.8 mm |
| Тегло, g | 206 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

