Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Nova Y61 Sapphire Blue
Huawei Nova Y61 Sapphire Blue | ID - 110263
127.31€
249.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core
RAM памет:
4GB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
6.52" (16.56 cm)
Резолюция:
1600x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011940
Избери добавки:
Цена:
127.31 €/
249.00 лв.
Не ти достигат още 25.69€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.77€/мес.
127.31 €/
249.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.77€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Nova Y61 Sapphire Blue
127.31 €/
249.00 лв.
249.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Nova Y61 Sapphire Blue | |
| Процесор | Octa-core |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 6.52" (16.56 cm) |
| Резолюция | 1600x720 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Операционна система | EMUI 12, no Google Play Services |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.2, (wide); Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), AF; 2 MP, f/2.4, (macro); 2 MP, f/2.4, (depth); Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1, A2DP, LE |
| MP3 плейър | *.mp3,*.mid,*.amr,*.awb,*.3gp,*.mp4,*.m4a,*.aac,*.wav,*.ogg,*.flac,*.mkv |
| MP4 плейър | *.3gp,*.mp4,*.webm,*.mkv |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Батерия, mAh | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| Размер | 164.3 x 75.8 x 8.9 mm |
| Тегло, g | 188 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

