Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Nova 9
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei Nova 9 | ID - 101966
367.62€
719.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670), Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm), GPU Adreno 642L
RAM памет:
8GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.57" (16.69 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010448
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Apple iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange
1,555.86 €
Apple iPhone Air 512GB Cloud White
1,405.54 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Gray
193.78 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Grey
183.55 €
Samsung SM-A366 GALAXY A36 5G 128GB 8GB Awesome White
270.47 €
Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue
1,303.79 €
Huawei Nova 9
367.62 €/
719.00 лв.
719.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Nova 9 | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670), Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm), GPU Adreno 642L |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.57" (16.69 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, 120Hz, HDR10 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.0, (wide), HDR, Video 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@240fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | Quad 50 MP, f/1.9, 23mm (wide), PDAF, 8 MP, f/2.2, (ultrawide), 2 MP, f/2.4, (depth), 2 MP, f/2.4, (macro), Video 4K, 1080p, 720p@960fps, gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS / AGPS / GLONASS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp, *. ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp ,*. Mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4300 mAh, non-removable, Fast charging 66W, 60% in 18 min, 100% in 38 min (advertised) |
| Размер | 160 x 73.7 x 7.8 mm |
| Тегло, g | 175 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




