Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei nova 12i Green + Huawei FreeBuds SE 2 ULC-CT010
Huawei nova 12i Green + Huawei FreeBuds SE 2 ULC-CT010 | ID - 124258
244.91€
479.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53); Chipset Qualcomm Snapdragon 680 4G (6 nm); GPU Adreno 610
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2388x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014467
Избери добавки:
Цена:
244.91 €/
479.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
26.50€/мес.
244.91 €/
479.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
26.50€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei nova 12i Green + Huawei FreeBuds SE 2 ULC-CT010
244.91 €/
479.00 лв.
479.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei nova 12i Green + Huawei FreeBuds SE 2 ULC-CT010 | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53); Chipset Qualcomm Snapdragon 680 4G (6 nm); GPU Adreno 610 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2388x1080 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD, 90Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Операционна система | EMUI 14, no Google Play Services |
| Цвят | Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.0, (wide); Video: 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Dual: 108 MP, f/1.9, 26mm (wide), PDAF; 2 MP, f/2.4, (depth); Video: 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE; NFC |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mid, *.amr, *.awb, *.3gp, *.mp4, *.m4a, *.aac, *.wav, *.ogg, *.flac, *.mkv |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 5000 mAh, non-removable, SuperCharge Turbo 2.0 40W wired |
| Размер | 163.3 x 74.7 x 8.4 mm |
| Тегло, g | 199 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

