Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei nova 12 SE Black
Huawei nova 12 SE Black | ID - 120226
357.39€
698.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53); Chipset Qualcomm Snapdragon 680 4G (6 nm); GPU Adreno 610
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.67" (16.94 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014034
Избери добавки:
Цена:
357.39 €/
698.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
38.67€/мес.
357.39 €/
698.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
38.67€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei nova 12 SE Black
357.39 €/
698.99 лв.
698.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei nova 12 SE Black | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53); Chipset Qualcomm Snapdragon 680 4G (6 nm); GPU Adreno 610 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.67" (16.94 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, 90Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Операционна система | EMUI 14, no Google Play Services |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.5, (wide), Video: 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 108 MP, f/1.9, (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF; 8 MP, f/2.2, 112° (ultrawide); 2 MP, f/2.4, (macro); Video: 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Ambient Light Sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE; NFC |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4500 mAh, non-removable, SuperCharge Turbo 2.0 66W wired |
| Размер | 162.4 x 75.5 x 7.4 mm |
| Тегло, g | 186 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

