Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Nova 10 Pro Starry Silver
Huawei Nova 10 Pro Starry Silver | ID - 110274
607.41€
1,187.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670), Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm), GPU Adreno 642L
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.78" (17.22 cm)
Резолюция:
2652x1200
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011945
Избери добавки:
Цена:
607.41 €/
1,187.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
65.72€/мес.
607.41 €/
1,187.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
65.72€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Nova 10 Pro Starry Silver
607.41 €/
1,187.99 лв.
1,187.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Nova 10 Pro Starry Silver | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670), Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm), GPU Adreno 642L |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.78" (17.22 cm) |
| Резолюция | 2652x1200 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, HDR10, 120Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | HarmonyOS 2.0 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual 8 MP, f/2.2, (portrait), 60 MP, f/2.4, 100 (ultrawide), AF; Video 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | Triple 50 MP, f/1.8, 27mm (wide), PDAF; 8 MP, f/2.2, 112 (ultrawide); 2 MP, f/2.4, (depth); Video 4K, 1080p, 720p@960fps, gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Gravity sensor, Fingerprint sensor, Gyroscope, Compass, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS. Up to tri-band: GLONASS (3), BDS (3), GALILEO (2), QZSS (2), NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4500 mAh, non-removable, Fast charging 100W, 20-80% in 10 min |
| Размер | 164.2 x 74.5 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 191 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

