Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate 40 Pro
Huawei Mate 40 Pro | ID - 98093
1047.64€
2,049.01 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x3.13 GHz Cortex-A77 & 3x2.54 GHz Cortex-A77 & 4x2.05 GHz Cortex-A55), Kirin 9000 5G (5 nm), Mali-G78 MP24
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.76" (17.17 cm)
Резолюция:
2772x1344
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009316
Избери добавки:
Цена:
1047.64 €/
2,049.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
113.35€/мес.
1047.64 €/
2,049.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
113.35€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Mate 40 Pro
1047.64 €/
2,049.01 лв.
2,049.01 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate 40 Pro | |
| Процесор | Octa-core (1x3.13 GHz Cortex-A77 & 3x2.54 GHz Cortex-A77 & 4x2.05 GHz Cortex-A55), Kirin 9000 5G (5 nm), Mali-G78 MP24 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.76" (17.17 cm) |
| Резолюция | 2772x1344 |
| Сензорен дисплей | OLED, HDR10, 90Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual 13 MP, f/2.4, 18mm (ultrawide), TOF 3D, (depth/biometrics sensor); Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps |
| Камера, MP, задна | Triple 50 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, omnidirectional PDAF, Laser AF; 12 MP, f/3.4, 125mm (periscope telephoto), PDAF, OIS, 5x optical zoom; 20 MP, f/1.8, 18mm (ultrawide), PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/480fps, 720p@960fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Face ID, fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, barometer, compass, color spectrum |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Li-Po 4400 mAh, non-removable |
| Размер | 162.9 x 75.5 x 9.1 mm |
| Тегло, g | 212 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

