Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate 20 Lite Gold
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei Mate 20 Lite Gold | ID - 77145
280.70€
549.00 лв. с ДДС
Процесор:
Kirin 710 Octa- core (4xCortex-A73 2.2GHz + 4xCortex-A53 1.7GHz)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
6.3" (16.00 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004925
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Mint
204.01 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
183.55 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Gray
193.78 €
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange
1,303.79 €
Samsung SM-A366 GALAXY A36 5G 128GB 8GB Awesome Lime
270.47 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Black
193.78 €
Huawei Mate 20 Lite Gold
280.70 €/
549.00 лв.
549.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate 20 Lite Gold | |
| Процесор | Kirin 710 Octa- core (4xCortex-A73 2.2GHz + 4xCortex-A53 1.7GHz) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 6.3" (16.00 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual 24 MP + 2 MP |
| Камера, MP, задна | Dual 20 MP, f/1.8 + 2 MP, phase detection autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/a/ac |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/eAAC+/WAV/Flac player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | Document viewer, Photo/video editor |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3750 mAh battery |
| Размер | 75.3 x 158.3 x 7.6 |
| Тегло, g | 172 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




