Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate 10 Pro
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei Mate 10 Pro | ID - 66402
791.48€
1,548.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.0" (15.24 cm)
Резолюция:
2160x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003648
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange
1,303.79 €
Apple iPhone 17 256GB Black
949.47 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Blue
244.91 €
Samsung SM-A165 GALAXY A16 128GB 4GB Black
132.42 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-A165 GALAXY A16 128GB 4GB GRAY
132.42 €
Samsung SM-A566 GALAXY A56 5G 128GB 8GB Awesome Lightgray
316.49 €
Huawei Mate 10 Pro
791.48 €/
1,548.00 лв.
1,548.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate 10 Pro | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.0" (15.24 cm) |
| Резолюция | 2160x1080 |
| Сензорен дисплей | AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.0 |
| Камера, MP, задна | Dual: 12 MP (f/1.6, 27mm, OIS) +20 MP (f/1.6, 27mm), 2x lossless zoom, Leica optics, phase detection & laser autofocus |
| Светкавица | dual-LED dual-tone flash |
| Сензори | Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor, Gyroscope, Compass, Fingerprint sensor, Hall-sensor, Laser sensor, Infrared sensor, Barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS/AGPS/Glonass/BeiDou |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G, support Wi-Fi direct |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/eAAC+/WMA/WAV/Flac player |
| MP4 плейър | DivX/XviD/MP4/H.265/WMV player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Photo/video editor |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4000 mAh battery |
| Размер | 74.5 x 154.2 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 178 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




