Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Spectre x360 13-ap0011nu Dark Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп HP Spectre x360 13-ap0011nu Dark Silver | ID - 93083
1194.89€
2,337.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8192MB on board 2400MHz
Памет, тип:
DDR4
Памет, слотове:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007434
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 820 G4
149.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255
1,144.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
519.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
254.00 €
Лаптоп HP ProBook x360 11 G7 EE Blue
184.00 €
Лаптоп Dell Latitude E7270
129.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G8
399.00 €
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250
1,349.00 €
Лаптоп HP Spectre x360 13-ap0011nu Dark Silver
1194.89 €/
2,337.00 лв.
2,337.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп HP Spectre x360 13-ap0011nu Dark Silver, 8NH11EA_7ZE80AA |
|
| Процесор | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8192MB on board 2400MHz |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeSSD |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Видео карта, МВ | - |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Touch with Privacy |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Безжична карта | Intel Wireless-AC 9560 802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 10 Home 64bit English |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 2 USB Type-C 3.1 2nd Generation (Thunderbolt 3, DP 1.2, PD 3.0, Data Transfer, HP Sleep and Charge), 1 USB 3.1 second generation Type-A (HP Sleep and Charge) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 1 combo headphone / microphone out |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | microSD card reader |
| Звук | Bang & Olufsen; quad speakers; Enhanced sound with HP Audio Boost 2.0 |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 4-cell, 61 Wh lithium-ion battery |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.9 x 21.8 x 1.5 |
| Цвят | Silver |
| Тегло, kg | 1.33 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

