Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- HP
- HP ProLiant DL120 G7
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
HP ProLiant DL120 G7 | ID - 42227
188.16€
368.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3, 2120 3300Mhz 3MB 2 cores, 4 threads
RAM памет:
8192MB DDR3 ECC
Хард диск:
160 GB 10000 rpm SATA 3.5"
Видео карта:
Intel® HD Graphics 2000
Оптично у-во:
NO OD
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80070140
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
HP ProLiant DL120 G7
188.16 €/
368.01 лв.
368.01 лв.
| Техническа характеристика на HP ProLiant DL120 G7 | |
| Процесор | Intel Core i3, 2120 3300Mhz 3MB 2 cores, 4 threads |
| RAM памет | 8192MB DDR3 ECC, максимална поддържана 32 GB DDR3 1066/1333 |
| Хард диск | 160 GB 10000 rpm SATA 3.5" |
| Видео карта | Intel® HD Graphics 2000 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Мрежова карта | 2x LAN 10/100/1000 |
| Захранване | PSU 1x 400W |
| Други | Smart Array B110i |
| Кутия | Rack Mount 1U |
| Статус | А клас |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
Процесор:
2x Intel Xeon 20-Core Gold, 6138 2000MHz 27.5MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 2.5"
Гаранция:
12 месеца
-2%
1,431.11 €
1,399.00 €
2,736.21 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




