Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProDesk 600 G4 SFF
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър HP ProDesk 600 G4 SFF | ID - 90254
701.49€
1,372.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-8500 3.00 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 630
OS:
Windows 10 Pro 64-bit
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006465
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Acer Veriton X2690G
685.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo G558
278.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M900
122.00 €
Компютър HP EliteDesk 705 G3 SFF
75.00 €
Компютър HP ProDesk 405 G8 DM
308.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G1 DM
75.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
347.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge 71
53.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G4 SFF
701.49 €/
1,372.00 лв.
1,372.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProDesk 600 G4 SFF | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-8500 3.00 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB7.2krpm+16GB2280OptaneMemory |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Conexant CX20632 codec, 2 W internal speaker, universal audio jack, headset and headphone front ports (3.5 mm), multi-streaming capable |
| M.2 слот | 1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2230/2280 slot for storage |
| USB порт | 3 USB 2.0, 1 USB 2.0 (fast charging), 4 USB 3.1 Gen 2, 1 USB 3.1 Type-C Gen 2, 2 USB 3.1 Gen 1 |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 2 DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3 x4, 1 PCIe 3 x16 |
| Аудио портове | 1 headset connector, 1 audio-in; 1 audio-out |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 4DIMM |
| Чипсет | Intel Q370 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.6 x 27.0 x 9.5 |
| Мрежа | IntelI GbE |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




