Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- HP ProDesk 4 SFF G1i AI
HP ProDesk 4 SFF G1i AI | ID - 132673
1307.37€
2,556.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core Ultra 7-265 1.80 GHz, 30 MB cache
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
Desktop
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015506
Избери добавки:
Цена:
1307.37 €/
2,556.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1307.37 €/
2,556.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
HP ProDesk 4 SFF G1i AI
1307.37 €/
2,556.99 лв.
2,556.99 лв.
| Техническа характеристика на HP ProDesk 4 SFF G1i AI | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-265 1.80 GHz, 30 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIe |
| Звук | Realtek ALC3252 |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Combo headphone/mic port |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 slots |
| Чипсет | Intel Q870 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP 125 Keyboard & HP 125 Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.3 x 30.8 x 10.0 cm |
| Мрежа | 10/100/1000Base-T, Realtek Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




