Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP ProBook 6570b
Лаптоп HP ProBook 6570b | ID - 62166
235.71€
461.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-3320M 2.60GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096MB 1600MHz 1DIMM + Transcend 4GB JetRam DDR3 SO-DIMM DDR3 PC1600 CL11
Видео карта:
AMD Radeon HD 7570M
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WiFi а/b/g/n
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002876
Избери добавки:
Цена:
235.71 €/
461.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
25.50€/мес.
235.71 €/
461.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP ProBook 6570b
235.71 €/
461.01 лв.
461.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP ProBook 6570b | |
| Процесор | Intel Core i5-3320M 2.60GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 1600MHz 1DIMM + Transcend 4GB JetRam DDR3 SO-DIMM DDR3 PC1600 CL11 |
| Видео карта | AMD Radeon HD 7570M |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WiFi а/b/g/n |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.61 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 750GB 7.2krpm |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1600x900 |
| Дисплей, тип | LED HD+ WVA AG |
| Видео карта, МВ | 1024GB GDDR5 |
| Звук | SRS Premium Sound; Integrated stereo speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.0; 2 USB 2.0, 1 eSATA/USB 2.0 Combo |
| eSATA порт | yes |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | 1394a |
| Сериен (RS-232) порт | yes |
| Разширителен порт | 1 Express Card/54 |
| Аудио портове | 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | 1 docking connector |
| Конектор за допълнителна батерия | 1 secondary battery connector |
| Четец за карти | SD/MMC |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | Integrated 720P HD |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 Cell Long Life |
| Чипсет | Mobile Intel HM76 Express |
| Мрежа | Integrated Intel Gigabit Network Connection |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0+ EDR |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
