Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP ProBook 470 G4
Лаптоп HP ProBook 470 G4 | ID - 57458
750.07€
1,467.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz 1DIMM
Видео карта:
NVIDIA GeForce 930MX
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
7265 802.11a/b/g/n/ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000738
Избери добавки:
Цена:
750.07 €/
1,467.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
81.16€/мес.
750.07 €/
1,467.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP ProBook 470 G4
750.07 €/
1,467.01 лв.
1,467.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP ProBook 470 G4 | |
| Процесор | Intel Core i5-7200U 2.50 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz 1DIMM |
| Видео карта | NVIDIA GeForce 930MX |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 7265 802.11a/b/g/n/ac |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.63 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 17.3'' (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1600x900 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3 |
| Звук | HD audio with DTS Studio Sound, 2 stereo speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 1 USB 2.0 (power port), 1 USB 3.0, 1 USB 3.0 Type-C |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combination headphone / microphone |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p Webcam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | HP 3-cell, 48 Wh Long Life Li-ion |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Чипсет | Integrated chipset with the processor |
| Мрежа | Realtek Ethernet (10/100/1000) |
| Bluetooth | Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

